Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Футзал Перша ліга 6-7 тур Результати

Чемпіонат Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2019/2020 рр.

Перша ліга

6-й тур

(29 грудня, неділя)

 

ФК «Липини-2» – «Україна» (Баїв) - 0:10 (0:3)

Голи: Лойко Роман, 3; Наконечний Андрій, 6, 27; Березюк Сергій, 16, 26, 37, 40; Лойко Андрій, 22, 36; Ольшевський Павло, 33

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Джафарова Олександра

 

ФК «Ратнів» – «ВолиньСталь» (Боголюби) - 7:1 (2:0)

Голи: Мартинюк Василь, 5, 17, 24; Мартинюк Валерій, 8, 22; Мартинюк Дмитро, 23; Симонович Вадим, 24 – Бобрицький Богдан, 21

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Леончук Олександр, Котельчук Ігор

 

«Вілія-2» (Коршовець) – ФК «Несвіч» - 2:4 (2:2)

Голи: Биць Дмитро, 6, 12 – Палій Роман, 3; Козак Богдан, 7, 14; Щербет Руслан, 23 (автогол)

Попередження: Биць Дмитро – Тучкевич Андрій

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Леончук Олександр

 

«Олімпія-2» (Рокині) – АСК «Забороль-2» - 0:1 (0:1)

Гол: Завиднюк Андрій, 5 (автогол)

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Леончук Олександр, Котельчук Ігор

 

«Альянс» (Одеради) – «Ярд» - 3:4 (2:2)

Голи: Холодов Федір, 5; Волох Владислав, 10; Свередюк Володимир, 15 – Голодюк Олександр, 3, 20; Боровський Геннадій, 12; Лухтій Тарас, 22

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Алексюк Радислав

 

7-й тур

(12 січня, неділя)

ФК «Несвіч» – «Альянс» (Одеради) - 11:4 (6:3)

Голи: Козак Богдан, 1, 7, 8; Берідзе Артем, 3; Пестракович Роман, 5 , 9; Тучкевич Андрій, 16, 21; Палій Роман, 17; Гонтар Петро, 23, 24 – Носко Владислав, 5, 8; Демковський Назар, 12; Ліпчик Петро, 17

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Бугайчук Сергій

 

«Вілія-2» (Коршовець) – «ВолиньСталь» (Боголюби) - 0:5 (0:2)

Голи: Пронцевич Віктор, 3; Корець Віталій, 6; Березовський Антон, 13; Бобрицький Богдан, 16; Галка Ігор, 21

Попередження: Романюк Сергій («Вілія-2»)

Вилучення: не було

Арбітри: Бугайчук Сергій, Котельчук Ігор

 

«Україна» (Баїв) – «Метеор» - 3:8 (1:1)

Голи: Наконечний Андрій, 3; Наконечний Богдан, 19; Ольшевський Павло, 23 – Антонов Назар, 9; Добровський Костянтин, 13, 14; Федорчук Андрій, 16; Драголюк Андрій, 18, 20; Здіховський Андрій, 19; Столярчук Роман, 22

Попередження: Добровольський Костянтин («Метеор»)

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Бугайчук Сергій

 

АСК «Забороль-2» – ФК «Липини» - 2:2 (1:0)

Голи: Трефіловський Дмитро, 10; Ткаченко Олександр, 16 – Бецко Василь, 14; Янчук Михайло, 23

Попередження: Кушнір Петро, Васільєв Максим («Забороль-2»)

Вилучення: не було

Арбітри: Попко Максим, Щербик Андрій

 

ФК «Ратнів» – «Олімпія-2» (Рокині) - 2:5 (0:0)

Голи: Миронюк Олександр, 16; Костюк Михайло, 22 – Оліщук Владислав, 15; Завиднюк Андрій, 21; Ліщук Віктор, 22; Кушнірчук Олександр, 24; Хмара Олександр, 24

Попередження: Завиднюк Андрій («Олімпія-2»)

Вилучення: не було

Арбітри: Щербик Андрій, Попко Максим

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Забороль-2»

6

5

1

0

31-8

16

2.

«Метеор»

6

5

0

1

37-17

15

3.

«Несвіч»

7

5

0

2

38-30

15

4.

«Україна»

7

4

2

1

37-19

14

5.

«Олімпія-2»

6

3

0

3

19-18

9

6.

«Ратнів»

6

2

1

3

22-20

7

7.

«Ярд»

6

2

1

3

16-22

7

8.

«Вілія-2»

7

2

0

5

18-37

6

9.

«Липини-2»

5

1

2

2

16-22

5

10.

«ВолиньСталь»

5

1

1

3

14-21

4

11.

«Альянс»

7

0

0

7

15-49

0

 

Бомбардири:

11 - Козак Богдан («Несвіч»)

9 - Ковтонюк Віктор («Олімпія-2»), Симонович Вадим («Забороль-2»)

8 - Березюк Сергій  («Україна»), Мартинюк Василь («Ратнів»)

7 - Янчук Михайло («Липини-2»)

6 - Наконечний Богдан («Україна»), Гонтар Петро («Несвіч»), Трефіловський Дмитро («Забороль-2»)

5 - Бабеляс Юрій, Балабан Назар, Федорчук Андрій («Метеор»), Возняк Валерій  («Забороль-2»)

 

Дискваліфікація:

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Добровольський Костянтин, Плісак Павло, Франчук Андрій (Метеор»)

Васільєв Максим («Забороль-2»)

Лойко Роман («Україна»)

Тучкевич Андрій («Несвіч»)

Янчук Михайло («Липини-2»)

Мартинюк Василь («Ратнів»)

Биць Дмитро («Вілія-2»)

 

Наступні матчі: 8-й тур

«Метеор» (Луцьк) - АСК «Забороль-2»

ФК «Липини-2» - ФК «Ратнів»

«Олімпія-2» (Рокині) - «Вілія-2» (Коршовець)

«ВолиньСталь» (Боголюби) - «Альянс» (Одеради)

«Ярд» (Луцьк) - ФК «Несвіч»

«Україна» (Баїв) пропускає тур

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < травня 2020 > >>
п в с ч п с н
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
немає подія за місяць травня 2020 немає подія за місяць травня 2020
Яндекс.Метрика