Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Чемпіонат 2019 Календар

Календар ігор

Чемпіонату Луцького району

з футболу сезону 2019 року

 

Склад учасників:

  1. АСК «Забороль»
  2. НФК «Боратин»
  3. «Рать» (Ратнів)
  4. ФК «Торчин»
  5. «Олімпія» (Рокині)
  6. ФК «Лище»
  7. «Вілія» (Коршовець)
  8. ФК «Липини»
  9. «Україна» (Баїв)
  10.  ФК «Гірка Полонка»
  11.  ФК «Піддубці»
  12.  ФК «Одеради»
  13.  «Волинь» (Угринів)

 

I етап

1-й тур

(11 травня, субота)

17:00  «Вілія» (Коршовець) - НФК «Боратин»

17:00  ФК «Торчин» - ФК «Піддубці»

(12 травня, неділя)

11:00  ФК «Одеради» - ФК «Липини»

11:00  «Олімпія» (Рокині) - «Україна» (Баїв)

17:00  «Рать» (Ратнів) - ФК «Лище»

17:00  ФК «Забороль» - «Волинь» (Угринів)

ФК «Гірка Полонка» пропускає тур

 

2-й тур

(18 травня, субота)

17:00  ФК «Гірка Полонка» - ФК «Забороль»

17:00  «Україна» (Баїв) - НФК «Боратин»

(19 травня, неділя)

11:00  «Волинь» (Угринів) - ФК «Торчин»

11:00  «Олімпія» (Рокині) - ФК «Липини»

17:00  ФК «Лище» - ФК «Одеради»

17:00  ФК «Піддубці» - «Вілія» (Коршовець)

«Рать» (Ратнів) пропускає тур

 

3-й тур

(25 травня, субота)

17:00  ФК «Забороль» - «Рать» (Ратнів)

(26 травня, неділя)

11:00  «Вілія» (Коршовець) - «Волинь» (Угринів)

11:00  ФК «Липини» -  «Україна» (Баїв)

11:00  ФК «Лище» - «Олімпія» (Рокині)

13:30  НФК «Боратин» - ФК «Піддубці»

17:00 ФК «Гірка Полонка» - ФК «Торчин»

ФК «Одеради» пропускає тур

 

4-й тур

(01 червня, субота)

17:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Торчин»

17:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Піддубці»

(02 червня, неділя)

11:00 ФК «Гірка Полонка» - «Вілія» (Коршовець)

11:00 «Україна» (Баїв) - ФК «Лище»

17:00 ФК «Одеради» - ФК «Забороль»

17:00 ФК «Липини» - НФК «Боратин»

«Олімпія» (Рокині)» пропускає тур

 

5-й тур

(08 червня, субота)

17:00 ФК «Липини»  - ФК «Лище»

17:00 ФК «Забороль» - «Олімпія» (Рокині)

(09 червня, неділя )

11:00 ФК «Піддубці» - ФК «Гірка Полонка»

11:00 НФК «Боратин» - «Волинь» (Угринів)

11:00 ФК «Торчин» - ФК «Одеради»

17:00 «Вілія» (Коршовець) - «Рать» (Ратнів)

«Україна» (Баїв) пропускає тур

 

6-й тур

(22 червня, субота)

17:00 ФК «Лище» - НФК «Боратин»

17:00 ФК «Одеради» - «Вілія» (Коршовець)

(23 червня, неділя)

11:00  «Рать» (Ратнів) - ФК «Піддубці»

11:00 «Україна» (Баїв) - ФК «Забороль»

13:00 ФК «Гірка Полонка» - «Волинь» (Угринів)

17:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Торчин»

ФК «Липини» пропускає тур

 

7-й тур

(29 червня, субота)

17:00  «Волинь» (Угринів) - «Рать» (Ратнів)

17:00 ФК «Торчин» - «Україна» (Баїв)

(30 червня, неділя)

11:00 НФК «Боратин» - ФК «Гірка Полонка»

11:00 ФК «Забороль» - ФК «Липини»

13:30 «Вілія» (Коршовець) - «Олімпія» (Рокині)

17:00 ФК «Піддубці» - ФК «Одеради»

ФК «Лище»  пропускає тур

 

8-й тур

(06 липня, субота)

17:00 «Рать» (Ратнів) - ФК «Гірка Полонка»

17:00 ФК «Піддубці» - «Олімпія» (Рокині)

(07 липня, неділя)

11:00 «Україна» (Баїв) - «Вілія» (Коршовець)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Торчин»

11:00 ФК «Одеради»  - «Волинь» (Угринів)

17:00 ФК «Лище» - ФК «Забороль»

НФК «Боратин» пропускає тур

 

9-й тур

(03 серпня, субота)

17:00НФК «Боратин» - «Рать» (Ратнів)

17:00 «Вілія» (Коршовець) - ФК «Липини»

(04 серпня, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - ФК «Лище»

11:00 ФК «Піддубці»  - «Україна» (Баїв)

17:00 ФК «Гірка Полонка» - ФК «Одеради» 

17:00  «Волинь» (Угринів) - «Олімпія» (Рокині)

ФК «Забороль» пропускає тур

 

10-й тур

(10 серпня, субота)

17:00 «Олімпія» (Рокині)  - ФК «Гірка Полонка»

(11  серпня, неділя)

11:00 ФК «Лище» - «Вілія» (Коршовець)

11:00 «Україна» (Баїв) - «Волинь» (Угринів)

11:00 ФК «Одеради» - «Рать» (Ратнів)

17:00 ФК «Липини» - ФК «Піддубці» 

17:00  ФК «Забороль» - НФК «Боратин»

ФК «Торчин» пропускає тур

11-й тур

(17 серпня, субота)

17:00 ФК «Торчин» - ФК «Забороль»

17:00 ФК «Гірка Полонка» - «Україна» (Баїв)

(18 серпня, неділя)

11:00 НФК «Боратин» - ФК «Одеради»

11:00 «Рать» (Ратнів) - «Олімпія» (Рокині) 

11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Липини»

17:00 ФК «Піддубці» - ФК «Лище»

«Вілія» (Коршовець)» пропускає тур

 

12-й тур

(24 серпня, субота)

17:00  «Вілія» (Коршовець) - ФК «Забороль»

17:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Одеради»

(25 серпня, неділя)

11:00 ФК «Липини» - ФК «Гірка Полонка»

11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Лище»

17:00 «Україна» (Баїв) - «Рать» (Ратнів)

17:00 НФК «Боратин» - ФК «Торчин»

ФК «Піддубці» пропускає тур

                                                               

13-й тур

(31 серпня, субота)

17:00  «Рать» (Ратнів) - ФК «Липини»

17:00  ФК «Лище» - ФК «Гірка Полонка»

(01 вересня, неділя)

11:00 ФК «Торчин» - «Вілія» (Коршовець)

11:00 ФК «Забороль» - ФК «Піддубці»

13:30 ФК «Одеради» - «Україна» (Баїв)

17:00 «Олімпія» (Рокині) - НФК «Боратин»

«Волинь» (Угринів) пропускає тур

 

         Виключне право щодо переносу матчів Чемпіонату належить Комітету з проведення змагань ФФЛР.

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < квітня 2020 > >>
п в с ч п с н
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
немає подія за місяць квітня 2020 немає подія за місяць квітня 2020
Яндекс.Метрика