Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Футзал 2018/19 Перша ліга 9 тур

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2018/2019 рр.

Перша ліга

9-й тур

(03 лютого, неділя)

 

«Олімпія-2» (Рокині) – «Волинь» (Угринів) - 1:7 (0:4)

Голи: Ковтонюк Віктор, 35 – Бранюк Олександр, 1,25; Семенюк Олег, 2,11; Жишкаріані Володимир, 16; Мельничук Віталій,26,29

Попередження: Кривенький Олег («Волинь»)

Арбітри: Мисковець Андрій, Котельчук Ігор

 

«Стохід» (Зубильне) – ФК «Липини-2» - 7:3 (5:2)

Голи: Єдинак Сергій, 6; Тимофіюк Андрій, 8,9,10,17,21,31 – Марчук Анатолій, 7, Янчук Михайло, 19; Лудзяк Юрій, 23

Попередження: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Мисковець Андрій

 

ФК «Ратнів» – ФК «Несвіч» - 5:8 (4:5)

Голи: Миронюк Олександр, 5,12; Скиданюк Олександр, 10,38; Гузь Тарас, 19 – Козак Богдан, 1; Пестракович Роман, 6,7,7,14,39; Гонтар Петро, 28,32;

Попередження: Гонтар Петро («Несвіч»)

Арбітри: Мисковець Андрій, Котельчук Ігор

 

ФК «Піддубці» – АСК «Забороль-2» - 6:4 (3:3)

Голи: Войтюк Микола, 12,29; Гапонюк Дмитро,15,35, Корнійчук Олександр,19; Супрунець Тарас,38 – Бохонюк Вадим, 3; Трефіловський Дмитро, 14,16; Міщук Валерій, 24

Попередження: не було

Арбітри: Котельчук Ігор, Мисковець Андрій

 

НФК «Боратин-Юніор» – «Вілія» (Коршовець) - 3:8 (2:4)

Голи: Миронюк Дмитро, 3; Романов Мартін, 3,30 – Лисюк Михайло, 2,32; Вішнер Олександр, 12,15; Биць Дмитро, 18; Мельник Микола, 25,35; Хінцінський Ярослав, 29

Попередження: не було

Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій

 

«Україна» (Баїв) – ФК «Воютин» - 5:0 (технічна поразка)

 

ФК «Одеради» – ФК «Городище» - 4:6 (1:3)

Голи: Гайдай Валерій, 15,37; Гайдай Олександр, 25,39 – Митрофанюк Юрій, 6,13,28,31; Ковальчук Дмитро, 16,23

Попередження: не було

Арбітри: Щербик Андрій, Мадзей Володимир

 

Матч 8-го туру

(03 лютого, неділя)

АСК «Забороль-2» – ФК «Одеради» - 10:3 (3:3)

Голи: Кушнір Петро, 3,18,19; Трефіловський Дмитро, 22,28; Міщук Валерій, 24,27; Ковтонюк Ігор, 29,35; Гуменюк Віталій, 38 – Франчук Євген, 6; Ліпчик Петро, 12,13;

Попередження: Гайдай Микола («Одеради»)

Арбітри: Мадзей Володимир, Щербик Андрій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«Вілія» (Коршовець)

9

8

0

1

66-28

24

2.

ФК «Ратнів»

9

7

1

1

49-27

22

3.

«Волинь» (Угринів)

9

7

0

2

52-22

21

4.

ФК «Несвіч»

9

7

0

2

50-35

21

5.

ФК «Піддубці»

9

6

1

2

44-32

19

6.

«Стохід» (Зубильне)

9

5

1

3

32-24

16

7.

«Україна» (Баїв)

9

4

3

2

35-26

15

8.

АСК «Забороль-2»

10

4

1

5

35-40

13

9.

НФК «Боратин-Юніор»

9

4

0

5

34-40

12

10.

«Олімпія-2» (Рокині)

9

3

1

5

27-34

10

11.

ФК «Липини-2»

9

2

1

6

33-33

7

12.

ФК «Городище»

9

1

0

8

26-67

3

13.

ФК «Одеради»

9

0

1

8

28-68

3

14.

ФК «Воютин»

10

0

1

9

17-52

0

 

Бомбардири:

20 - Скиданюк Олександр (ФК «Ратнів»)

16 - Лисюк Михайло («Вілія»)

15 - Лисенко Олександр (ФК «Піддубці»)

14 - Тимофіюк Андрій («Стохід»), Романов Мартін (НФК «Боратин-Юніор»)

13 - Мельник Микола («Вілія»), Козак Богдан (ФК «Несвіч»)

12 - Гонтар Петро (ФК «Несвіч»), Наконечний Богдан («Україна»)

11 - Прудніков Ігор («Вілія»), Пестракович Роман (ФК «Несвіч»), Гайдай Валерій (ФК «Одеради»)

10 - Марчук Юрій («Волинь»), Митрофанюк Юрій (ФК «Городище»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовтих картки):

Корнійчук Олександр, Супрунець Тарас (ФК «Піддубці»)

Кривенький Олег («Волинь»)

Козак Богдан (ФК «Несвіч»)

Гармидер Андрій («Олімпія-2»)

Трефіловський Дмитро (АСК «Забороль-2»)

 

Наступні матчі:

10-й тур 10 лютого (неділя)

11:00  ФК «Городище» - ФК «Піддубці»

11:50  ФК «Липини-2» - «Україна» (Баїв)

12:40  «Вілія» (Коршовець) - «Олімпія-2» (Рокині)

13:30  ФК «Ратнів» - «Волинь» (Угринів)

14:20  ФК «Несвіч» - «Стохід» (Зубильне)

15:10  «Україна» (Баїв) - ФК «Воютин»

16:00  НФК «Боратин-Юніор» - ФК «Одеради»

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

 

Захисний код
Оновити

Календар


<< < серпня 2019 > >>
п в с ч п с н
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 25
26 27 28 29 30 31 01
27 подій за місяць серпня 2019 27 подій за місяць серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 ВіліяВілія - ЛипиниЛипини 3:5
1 подія на 03. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
14:00 ТорчинТорчин - ЛищеЛище 2:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
14:00 ПіддубціПіддубці - УкраїнаУкраїна 15:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - ОдерадиОдеради 2:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
20:00 УгринівУгринів - ОлімпіяОлімпія 1:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 9
21:00 БоратинБоратин - РатьРать 4:3
5 подій на 04. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
20:00 ОлімпіяОлімпія - Гірка ПолонкаГірка Полонка 3:2
1 подія на 10. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ЛищеЛище - ВіліяВілія 3:1
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 УкраїнаУкраїна - УгринівУгринів 0:7
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ОдерадиОдеради - РатьРать 0:3
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
14:00 ЛипиниЛипини - ПіддубціПіддубці 1:4
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 10
20:00 ЗаборольЗабороль - БоратинБоратин 7:1
5 подій на 11. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 7
21:00 БоратинБоратин - Гірка ПолонкаГірка Полонка 4:3
1 подія на 14. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 ТорчинТорчин - ЗаборольЗабороль 1:6
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 Гірка ПолонкаГірка Полонка - УкраїнаУкраїна 7:2
2 подій на 17. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 БоратинБоратин - ОдерадиОдеради 12:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 РатьРать - ОлімпіяОлімпія 0:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
14:00 УгринівУгринів - ЛипиниЛипини 6:2
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 11
20:00 ПіддубціПіддубці - ЛищеЛище 3:3
4 подій на 18. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 ВіліяВілія - ЗаборольЗабороль -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 ОлімпіяОлімпія - ОдерадиОдеради -:-
2 подій сьогодні 24. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 ЛипиниЛипини - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
14:00 УгринівУгринів - ЛищеЛище -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 УкраїнаУкраїна - РатьРать -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 12
20:00 БоратинБоратин - ТорчинТорчин -:-
4 подій на 25. серпня 2019
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 РатьРать - ЛипиниЛипини -:-
Чемпіонат Луцького району 2019-Тур 13
20:00 ЛищеЛище - Гірка ПолонкаГірка Полонка -:-
2 подій на 31. серпня 2019
Яндекс.Метрика