Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Перша ліга 6 тур Результати

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2017/2018 рр.

Перша ліга

6-й тур

(21 грудня, четвер)

ФК «Забороль-2» - «Рать» (Ратнів) - 3:10 (0:3)

Голи: Ткаченко Олександр, 23; Черчик Тарас, 30; Гадзінський Святослав, 33 – Симонович Вадим, 7 (автогол), 25 (автогол); Савчук Андрій, 10, 15, 24, 27; Іваніцький Роман, 21; Гузь Тарас, 35; Скиданюк Сергій, 37, 39

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Бас Назарій, Якимчук Юрій

 

(23 грудня, субота)

«ВолиньСталь» (Боголюби) - «Вілія-2» (Коршовець) - 4:2 (3:1)

Голи: Лойко Павло, 5 (автогол); Симчук Тарас, 6, 10; Кметь Олександр, 27 – Лойко Павло, 18; Вішнер Олександр, 26

Попередження: Корець Віталій, 22; Кметь Олександр, 25 (обидва - «ВолиньСталь»)

Вилучення: Симчук Тарас, 17 («Волинь Сталь») – Жоврірук Вадим, 39 («Вілія-2»)

Арбітри: Васін Андрій, Мисковець Андрій

 

ФК «Воютин» - ФК «Гірка Полонка-2» - 5:1 (3:0)

Голи: Мельник Сергій, 3; Новосад Іван, 10; Гонтар Петро, 14; Бощук Микола, 21; Коровайчук Юрій, 37 – Герасимчук Дмитро, 26

Попередження: Поліщук Олександр, 35 («Воютин») - Іваницький Ростислав, 18 («Гірка Полонка-2»)

Вилучення: не було

Арбітри: Пилипчук Василь, Мадзей Володимир

 

«Україна» (Баїв) - ФК «Одеради» - 7:5 (3:4)

Голи: Потапчук Станіслав, 7, 20; Березюк Сергій, 11, 24, 25, 26, 36 – Гайдай Микола, 3, 10; Франчук Євген, 5, 7, 31

Попередження: Потапчук Станіслав, 19 («Україна») – Горун Валерій, 19 («Одеради»)

Вилучення: не було

Арбітри: Васін Андрій, Мисковець Андрій

 

ФК «Буяни» - ФК «Рокині» - 0:5 (технічна поразка)

Арбітри: Мадзей Володимир, Пилипчук Василь

 

(25 грудня, понеділок)

«Ласка-Юніор» (Боратин) - «Славія» (Горзвин) - 3:4 (0:3)

Голи: Романов Мартін, 21, 22, 29 – Міх Олександр, 11, 13; Ленчинський Олександр, 16; Третяк Володимир, 33

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Леончук Олександр, Скиданюк Сергій

  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «ВолиньСталь»

6

6

0

0

51-16

18

2.

ФК «Славія»*

6

6

0

0

41-18

18

3.

ФК «Рать»

6

5

0

1

45-17

15

4.

ФК «Україна»

6

4

0

2

41-20

12

5.

ФК «Воютин»

6

3

1

2

28-23

10

6.

ФК «Вілія-2»

6

3

0

3

21-25

9

7.

ФК «Ласка-Юніор»

6

2

1

3

20-14

7

8.

ФК «Рокині»

6

2

0

4

18-31

6

9.

ФК «Забороль-2»

6

2

0

4

28-43

6

10.

ФК «Гірка Полонка-2»

6

1

0

5

19-32

3

11.

ФК «Одеради»

6

1

0

5

20-38

3

12.

ФК «Буяни»

6

0

0

6

7-52

0

                                                               

*команда «Славія» (Горзвин) приймає участь в змаганнях поза конкурсом

 

Бомбардири:

21 - Березюк Сергій («Україна»)

15 - Савчук Андрій  («Рать»)

11 - Вішнер Олександр («Вілія-2»), Корець Віталій («ВолиньСталь»)

10 - Третяк Володимир («Славія»)

9 - Кальчик Андрій («Славія»),  Коровайчук Юрій («Воютин»), Романов Мартін («Ласка-Юніор»)

8 -  Наконечний Богдан («Україна»), Приходько Віталій, Симчук Тарас (обидва - «ВолиньСталь»), Скиданюк Сергій («Рать»)

7 - Васільєв Максим, Ткаченко Олександр (обидва - «Забороль-2»), Кметь Олександр («ВолиньСталь»), Ткач Андрій («Рокині»)

6 - Винарський Іван («ВолиньСталь»), Іваніцький Роман («Рать»), Палюх Віталій («Ласка-Юніор»),  Потапчук Станіслав («Україна»), Симонович Вадим («Забороль-2»), Франчук Євген («Одеради»)

 

Наступні матчі:

7-тур (20-21 Січня)

ФК «Гірка Полонка-2» - ФК «Забороль-2»

ФК «Рокині» - ФК «Воютин»

ФК «Одеради» - ФК «Буяни»

«Вілія-2» (Коршовець) - «Україна» (Баїв)

«Славія» (Горзвин) - «ВолиньСталь» (Боголюби)

«Рать» (Ратнів) - «Ласка-Юніор» (Боратин)

8-й тур (20-21 січня)

ФК «Забороль-2» - «Ласка-Юніор» (Боратин)

«ВолиньСталь» (Боголюби) - «Рать» (Ратнів)

«Україна» (Баїв) - «Славія» (Горзвин)

ФК «Буяни» - «Вілія-2» (Коршовець)

ФК «Воютин» - ФК «Одеради»

ФК «Гірка Полонка-2» - ФК «Рокині»

 

7-й тур пропускають:

Денисюк Микола («Одеради»)

Жовнірук Вадим («Вілія-2»)

Кушнірук Михайло («ВолиньСталь»)

Симчук Тарас («ВолиньСталь»)

 

Під загрозою дискваліфікації:

Горун Валерій («Одеради»)

Іваницький Ростислав («Гірка Полонка-2»)

Потапчук Станіслав («Україна»)

Скиданюк Сергій («Рать»)

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < жовтня 2018 > >>
п в с ч п с н
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
немає подія за місяць жовтня 2018 немає подія за місяць жовтня 2018
Яндекс.Метрика