Завантаження файлів на сайт


Замінити файл з такою ж назвою?
Да
Нет

Напишіть нам

Email:
Тема:
Повідомлення:
Скільки гравців на футбольному полі під час матчу?

Вхід для адміністратора

ЗВ'ЯЗОК

Перша ліга 5 тур Результати

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2017/2018 рр.

Перша ліга

матчі 4-го туру

(17 грудня, неділя)

 

«ВолиньСталь» (Боголюби) - ФК «Рокині» - 10:4 (5:1)

Голи: Кметь Олександр, 12, 32; Симчук Тарас, 13, 20, 35, 36; Котельчук Максим, 16; Корець Віталій, 17, 22; Кушнірук Михайло, 33 – Демиденко Сергій, 11, 39; Ткач Андрій, 28, 36

Попередження: Луцюк Михайло, 25 («Рокині»)

Вилучення: не було

Арбітри: Бас Назарій, Пилипчук Василь

 

ФК  «Буяни» - ФК «Воютин» - 2:7 (0:2)

Голи: Носко Олександр, 24, 39 – Бощук Микола, 16, 17; Куліш Андрій, 21; Гонтар Петро, 30;  Коровайчук Юрій, 33, 37, 40

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Горун Валерій, Котельчук Ігор

 

5-й тур

(17 грудня, неділя)

«Вілія-2» (Коршовець) - ФК «Ласка-Юніор» (Боратин) - 6:2 (4:2)

Голи: Левковський Артур, 4; Максимчук Микола, 30; Вішнер Олександр, 11, 13, 16, 37 – Наталуша Богдан, 3; Романов Мартін, 8

Попередження: Вішнер Олександр, 30; Максимчук Микола,33 (обидва - «Вілія»)

Вилучення: не було

Арбітри: Котельчук Ігор,  Горун Валерій

 

ФК «Рокині» - «Україна» (Баїв)- 4:2 (2:0)

Голи: Демиденко Сергій, 5, 36; Ткач Андрій, 15; Бондарук Сергій, 24 – Наконечний Богдан, 26; Березюк Сергій, 32

Попередження: Ярощук Богдан, 18; Бондарук Сергій, 25 (обидва – «Рокині»)

Вилучення: не було

Арбітри: Бас Назарій,  Пилипчук Василь

 

ФК «Одеради» - «ВолиньСталь» (Боголюби) - 1:6 (1:4)

Голи: Денисюк Микола, 20 – Приходько Віталій, 7, 16; Симчук Тарас, 17, 18, 39; Корець Віталій, 34

Попередження: Карпюк Богдан, 15 («ВолиньСталь»)

Вилучення: Денисюк Микола, 37 («Одеради») - Кушнірук Михайло, 37 («ВолиньСталь»)

Арбітри: Котельчук Ігор, Лисиця Назарій

 

ФК «Воютин» - ФК «Забороль - 2» -5:8 (3:5)

Голи: Саць Леонід, 1; Гонтар Петро, 14, 15; Куліш Андрій, 33, 35 – Васільєв Максим, 2, 17, 24; Ткаченко Олександр, 3, 32; Симонович Вадим, 4, 26; Бохонюк Вадим, 5

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Бас Назарій, Пилипчук Василь

 

ФК «Гірка Полонка-2» - ФК «Буяни» - 5:0 (технічна поразка)

Арбітри: Котельчук Ігор, Горун Валерій

 

«Рать» (Ратнів) - «Славія» (Горзвин) - 4:6 (2:3)

Голи: Скиданюк Сергій, 12; Химчук Андрій, 17; Іваніцький Роман, 29; Савчук Андрій, 35 – Третяк Володимир, 5, 38, 40; Міх Олександр, 9, 23; Пушкаш Юрій, 15

Попередження: не було

Вилучення: не було

Арбітри: Бугайчук Сергій, Попко Максим

 

  ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «ВолиньСталь»

5

5

0

0

47-14

15

2.

ФК «Славія»*

5

5

0

0

37-15

15

3.

ФК «Рать»

5

4

0

1

35-14

12

4.

ФК «Україна»

5

3

0

2

34-15

9

5.

ФК «Вілія-2»

5

3

0

2

19-21

9

6.

ФК «Воютин»

5

2

1

2

23-22

7

7.

ФК «Ласка-Юніор»

5

2

1

2

17-20

7

8.

ФК «Забороль-2»

5

2

0

3

25-33

6

9.

ФК «Гірка Полонка-2»

5

1

0

4

18-27

3

10.

ФК «Одеради»

5

1

0

4

15-31

3

11.

ФК «Рокині»

5

1

0

4

13-31

3

12.

ФК «Буяни»

5

0

0

5

7-47

0

 

*команда «Славія» (Горзвин) приймає участь в змаганнях поза конкурсом

                                                               

Бомбардири:

16 - Березюк Сергій («Україна»)

11 - Корець Віталій («ВолиньСталь»), Савчук Андрій  («Рать»)

10 - Вішнер Олександр («Вілія-2»)

9 - Кальчик Андрій, Третяк Володимир (обидва - «Славія»), Наконечний Богдан  («Україна»)

8 - Коровайчук Юрій («Воютин»), Приходько Віталій, Симчук Тарас (обидва - «ВолиньСталь»)

7 - Ткач Андрій («Рокині»)

6 - Винарський Іван, Кмень Олександр (обидва - «ВолиньСталь»), Палюх Віталій, Романов Мартін (обидва - «Ласка-Юніор»), Симонович Вадим, Ткаченко Олександр (обидва - «Забороль-2»), Скиданюк Сергій («Рать»)

 

6 тур пропускають:

Кушнірук Михайло («Волинь Сталь»)

Денисюк Микола («Одеради»)

 

Під загрозою дискваліфікації:

Скиданюк Сергій («Рать»)

 

Наступні матчі: 6-й тур (21-25 грудня)

ФК «Забороль - 2» - «Рать» (Ратнів)

«ВолиньСталь» (Боголюби) - «Вілія-2» (Коршовець)

ФК «Воютин» - ФК «Гірка Полонка-2»

«Україна» (Баїв) - ФК «Одеради»

ФК «Буяни» - ФК «Рокині»

«Ласка-Юніор» (Боратин) - «Славія» (Горзвин)

Додати коментар

Увійдіть використовуючи соц. мережі!

         

Захисний код
Оновити

Календар


<< < січня 2018 > >>
п в с ч п с н
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 01 02 03 04
немає подія за місяць січня 2018 немає подія за місяць січня 2018
Яндекс.Метрика